რეკლამა
  • 20 წლის ქართველის გასაოცარი ნოკაუტი 10 წამში და შოკში ჩავარდნილი რუსი კომენტატორები (ვიდეო)
    20 წლის ქართველის გასაოცარი ნოკაუტი 10 წამში და შოკში ჩავარდნილი რუსი კომენტატორები (ვიდეო)
  • რუსეთში რუსებს ქართული ჰანგები დააკვრევინა, თუშიშვილის სასწაული (ვიდეო)
    რუსეთში რუსებს ქართული ჰანგები დააკვრევინა, თუშიშვილის სასწაული (ვიდეო)
  • პუტინი ქართველი სპორტსმენების ამ საქციელმა შოკში ჩააგდო
    პუტინი ქართველი სპორტსმენების ამ საქციელმა შოკში ჩააგდო
  • რა გააკეთა ბექა ღვინიაშვილმა, როცა რუსი მეტოქე ტატამზე გააკრა (ვიდეო)
    რა გააკეთა ბექა ღვინიაშვილმა, როცა რუსი მეტოქე ტატამზე გააკრა (ვიდეო)
  • როგორ ურტყამს გეგა გეგეშიძე ზურაბ დათუნაშვილს რკინის საგანს (ვიდეო)
    როგორ ურტყამს გეგა გეგეშიძე ზურაბ დათუნაშვილს რკინის საგანს (ვიდეო)
  • დაეხმარეთ, რინგიდან გასატანია - ქართველი დაუმარცხებელი ჩეჩენი მეტოქის წინააღმდეგ (ვიდეო)
    დაეხმარეთ, რინგიდან გასატანია - ქართველი დაუმარცხებელი ჩეჩენი მეტოქის წინააღმდეგ (ვიდეო)
  • იცნობდეთ ეს მფრინავი ქართველია, ეს 10 წამში მოგებული ბრძოლაა დაუმარცხებელ მეტოქესთან (ვიდეო)
    იცნობდეთ ეს მფრინავი ქართველია, ეს 10 წამში მოგებული ბრძოლაა დაუმარცხებელ მეტოქესთან (ვიდეო)
  • მსაჯების 10 გადაწყვეტილება, რომლითაც
    მსაჯების 10 გადაწყვეტილება, რომლითაც "ბარსელონამ" ისარგებლა
  • image

    ელიტრაუნდის წილისყრა: 17-წლამდელების მეტოქეები ცნობილია

    დღეს, 3 დეკემბერს, 2017 წლის ევროპის ჩემპიონატის 17-წლამდელთა საკვალიფიკაციო ეტაპის წილისყრა გაიმართა. როგორც ცნობილი გახდა, საქართველოს ნაკრები მერვე ჯგუფში მოხვდა, სადაც ფინეთის, შვედეთის და ბულგარეთის ნაკრებებს გაუწევს კონკურენციას.

    ცნობისათვის, საკვალიფიკაციო მატჩები 2016 წლის 28-30 სექტემბერს და 3 ოქტომბერს გაიმართება. აქვე გეტყვით, რომ ჩვენი ჯგუფის მასპინძელი ქვეყანა ფინეთი იქნება.

    ჯგუფი 1: ბოსნია, რუსეთი, მოლდოვა, ლატვია.
    ჯგუფი 2: ირლანდია, საბერძნეთი, ყაზახეთი, ანდორა.
    ჯგუფი 3: შვეიცარია, ჩეხეთი, ფარერები, ლუქსემბურგი.
    ჯგუფი 4: სერბეთი, იტალია, ალბანეთი, მაკედონია.
    ჯგუფი 5: სლოვენია, საფრანგეთი, მონტენეგრო, ესტონეთი.
    ჯგუფი 6: ინგლისი, ავსტრია, რუმინეთი, აზერბაიჯანი.
    ჯგუფი 7: უნგრეთი, ჰოლანდია, დანია, ლიხენშტეინი.
    ჯგუფი 8: საქართველო, შვედეთი, ფინეთი, ბულგარეთი.
    ჯგუფი 9: ესპანეთი, სლოვაკეთი, სან მარინო, ჩრდ. ირლანდია
    ჯგუფი 10: შოტლანდია, პორტუგალია, უელსი, მალტა.
    ჯგუფი 11: ბელარუსია, ბელგია, გიბლარტარი, კვიპროსი.
    ჯგუფი 12: პოლონეთი, ისრაელი, ისლანდია, სომხეთი.
    ჯგუფი 13: უკრაინა, ნორვეგია, თურქეთი, ლიტვა
  • ავტორი: შაკო შიუკაშვილი        3-12-2015, 14:48
    Image

    მსგავსი სიახლეები

    რეკლამა
    საინტერესო
    ბლოგი
    © 2015/16 WebSport.Ge საიტზე განთავსებული მასალების (სტატიები, დიზაინის ელემენტები) გამოყენება აკრძალულია!
    დამზადებულია STUDIO-GB მიერ